Pintér György - Múzeumi krimik
Gyermek repülő és helikopter kategória:
1. helyezés - Horváth Dénes Balázs - A5M2 Claude
Gyermek harcjármű kategória:
1. helyezés - Kis Nándor - Sturmtiger
2. helyezés - Tóth Levente - Toldi 2
3. helyezés - Szilvási Márton - Leopard 1
elismerő oklevél - Szilvási Tamás - T-55
elismerő oklevél - Szilasi Menyhért - Sdkfz 251/1
Gyermek polgári jármű kategória:
1. helyezés - Kerekes Fanni - Lightning McQueen
Ifjúsági repülő és helikopter kategória:
1. helyezés - Somogyi Gábor - Messerschmitt Bf 109 E-4
Ifjúsági harcjármű kategória:
1. helyezés - Tóth Zoltán József - Királytigris
2. helyezés - Somogyi Gábor - SdKfz 251/1
3. helyezés - Molnár Balázs - T/34
Ifjúsági polgári jármű kategória:
1. helyezés - Fábián-Takács Gábor - Kawasaki Ninja H2
Felnőtt repülőgép és helikopter kategória:
1. helyezés - Császár Csaba - Kamov Ka-26
2. helyezés - Buczkó József - Ed Force One
3. helyezés - Jónás Péter István - Saab J35 Draken
elismerő oklevél - Tóth Zoltán - Dornier Do-18 V3
Felnőtt repülőgép és helikopter, 1:48 és nagyobb kategória:
1. helyezés - Borbás Sándor - Spitfire Mk. VIII
2. helyezés - Szabó Bence - F4F-3 Wildcat
3. helyezés - Rétfalvi Zoltán - Grumman F4-F3 Wildcat
elismerő oklevél - Juhász Zoltán - J-20 Héja
elismerő oklevél - Császár Csaba - Aero L-39ZA Albatros
Felnőtt repülő dioráma kategória kategória:
1. helyezés - Somogyi Gábor - Messerschmitt Bf 109 G-10
Felnőtt harcjármű 1:72 és kisebb kategória:
1. helyezés - Sebestyén Dániel - M113 BMP-1 toronnyal, Líbia 2011
2. helyezés - Rigó Csaba - Stryker IFV w/Slat armor
3. helyezés - Máth András - SU-152
Felnőtt harcjármű 1:48 és nagyobb kategória:
1. helyezés - Tábor Áron - Tiger I
2. helyezés - Szegedi Ferenc - SA-6
3. helyezés - Makovszky Ádám - African Union T-55A
elismerő oklevél - Bujdosó Antal - E-10 in American service
elismerő oklevél - Juhász Zoltán - VAB 4x4
Felnőtt harcjármű dioráma kategória:
1. helyezés - Szabó Bence - Jagdpanther G1
2. helyezés - Kertész Zsolt - Lulubelle-Sahara 1995
3. helyezés - Kis Csaba - Panzer III. Ausf. J
Felnőtt autó, motor kategória:
1. helyezés - Pénzes Attila - Trabant 601 SP
2. helyezés - Szegedi Ferenc - Porsche 914 Turbo RSR
3. helyezés - Takács Sándor Gábor - Yamaha XV 1600 Road Star
elismerő oklevél - Marton Péter - NISMO R34 GT-R Z-TUNE
elismerő oklevél - Lajgut Márk - Kawasaki Ninja ZX-12R
Felnőtt kamion kategória:
1. helyezés - Kerekes Krisztián - Kamaz - Dakar
2. helyezés - Mile Artúr Bálint - Robur RO2002
Felnőtt hajó kategória:
1. helyezés - Rigó Csaba - RN Littorio
2. helyezés - Borbás Sándor - U-1023
Felnőtt figura kategória:
1. helyezés - Inczédy György - Signifer
2. helyezés - Szegedi Ferenc - Iglakezelő magyar katona
3. helyezés - Madar Imre - The Queen of Hell
elismerő oklevél - Szigeti Pál - Rozsdazsaru
Felnőtt sci-Fi kategória:
1. helyezés - Mészáros Gábor - RVF-25 Messiah
2. helyezés - Szapóczy Tamás - The Mandalorian
3. helyezés - Simkó Sándor - Star Wars Speeder bike
elismerő oklevél - Molnár György - Millenium Falcon
Felnőtt egyéb kategória:
1. helyezés - Sipos Tamás - Hitachi Astaco Neo
2. helyezés - Molnár György - Találkozás
3. helyezés - Sebestyén Dániel - Zil-130 elfelejtve
elismerő oklevél - Szabó Sándor - P-51D Mustang
elismerő oklevél - Rigó Csaba - M4 Sherman w/ Hedgerow cutter
elismerő oklevél - Herceg Richárd - Naxos halászhajó
Mester repülő és helikopter kategória:
1. helyezés - Pénzes Attila - MiG-19P
2. helyezés - Sánta Dániel - B-25D Mitchell
3. helyezés - Kiss Csaba - MiG 21 BIS Cápeti
elismerő oklevél - Kormos Péter- KA-6 Intruder
elismerő oklevél - Hunyadi István - PZL TS-11 Iskra
Mester harcjármű kategória:
1. helyezés - Borbás Sándor - T-55
2. helyezés - Pénzes Tamás - Sturmtiger
3. helyezés - Rénes Gábor - Tiger B, 503. SS sPzAbt
elismerő oklevél - Sánta Dániel - T-34/76
elismerő oklevél - Árok Ajtony - Krupp Protze DAK
elismerő oklevél - Schramek Gyula - Romfell
elismerő oklevél - Szabó Sándor - T-60 (early)
Mester polgári jármű kategória:
1. helyezés - Kolba Miklós - Ducati Superleggera V4 - Jack Miller fan bike
2. helyezés - Kűrti Gábor - Bubbletop Cobra
3. helyezés - Lajos István - BMW F80 M3
3. helyezés - Vereb Árpád - Ferrari SF-90
elismerő oklevél - Kerekes Krisztián - Zero Fighter / Nissan R35
elismerő oklevél - Kummer Gyula - Porsche 935 Martini
Mester figura kategória:
1. helyezés - Novák Máté - Az utolsó római
2. helyezés - Gautier Bálint - Wuzalka
3. helyezés - Elek Eszter - Captain Otto
3. helyezés - Lupkovics László - The Lumberjack
elismerő oklevél - Árok Ajtony - 2nd Hungarian army
elismerő oklevél - Katona István - Mongol
Mester egyéb kategória:
1. helyezés - Török András - Birodalmi-osztályú csillagromboló
2. helyezés - Buczkó József - Dune
3. helyezés - Borbás Sándor - M61 Nohab
elismerő oklevél - Árok Ajtony - Exodus from Paris
elismerő oklevél - Gencsi Krisztián - Wednesday
Mester dioráma kategória:
1. helyezés - Schramek Gyula - Italia 1943
2. helyezés - Árok Ajtony - Last days of peace
3. helyezés - Nagy Zoltán Lénárd - Vytis gazdát cserél
elismerő oklevél - Szabó Lajos - Fv 432
Kiemelt kategória:
1. helyezés - Sebestyén Dániel - T-64 BA ukrán
2. helyezés - Dikácz Csaba - Hadizsákmány ukrán módra
3. helyezés - Kis Zoltán - T-62 BDD
Sikora Miklós által felajánlott díjak:
Szabó Bence - Jagdpanther G1
Sánta Dániel - T-34/76
Kiss Imre által felajánlott díjak:
Buczkó József - Dune
Pénzes Tamás - Sturmtiger
Decsi Ferenc - Miranda
Szilvási Tamás - T-55
Fábián-Takács Gábor - Kawasaki Ninja H2
Kis Csaba - Mark IV.
Árok Ajtony - Last days of peace
Gautier Bálint - Elf queen
Borbás Sándor - M61 Nohab
24 órás makettépítő verseny:
1. helyezés - Csuka László
2. helyezés - Sajtós László
3. helyezés - Szabó Szabolcs
díjazott - Vigh János
díjazott - Máth András
díjazott - Hajas Zoltán
Best Of Show:
Pénzes Attila - MiG-19P
Közönségdíj:
Gautier Bálint - Elf queen