/ Fórumok /

Ki kicsoda a Makettinfo-n?

Mivel sokan olvassák a honlapot és még többen írnak is,talán röviden be is mutatkozhatnánk egymásnak,kik vagyunk és mivel is foglalkozunk?
A topikhoz csak bejelentkezett felhasználók tudnak hozzászólni. Kérem, jelentkezzen be itt!
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9.,10.,11.,12.,13.,14.,15.,16.,17.,18.,19.,20.,
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14., 15., 16., 17., 18., 19., 20.,
21., 22., 23., 24., 25., 26., 27., 28.
Balu 246467 2005. május 10. 09:17
Válasz erre
Szia Kalóz!

Az Adobe Photo Shop-ra gondolsz? Köszi a tippet!
Mi az az SG? Nem valószínű hogy én lennék...

Balu
Kalóz 246466 2005. május 10. 08:29
Válasz erre
Balu!

Bármelyik képszerkesztő program jó, ahol át lehet méretezni a képet (kisebb képméret vagy felbontás = kisebb file méret). Én az Adobe-t használom, nekem tökéletesen bevált.

OFF!
Az SG-n is te vagy ezzel a nick-kel?
ON

Üdv: Kalóz
Alte 246465 2005. május 10. 07:54
Válasz erre
Krisz:
mail ment.
Bomb:
tozse ment a mail.:o)

Udv

Alte
Balu 246464 2005. május 9. 22:11
Válasz erre
Ja képeket én is feltennék. Ha tudnátok ajánlani egy programot ami az 1Mb-os jpg-ből feltehető méretűt csinál.

Balu
Balu 246463 2005. május 9. 22:08
Válasz erre
Sziasztok!

Hát akkor én is bemutatkoznék. Bár régebben már lehet megtettem... A nevem Illés Balázs, 23 éves vagyok, Jászberényi lakos, mondjuk leginkább Budapesten vagyok, mivel itt tanulok. Erre a fórumra csak mostanában kezdtem újra írogatni, eddig a Fabulison többet előfordultam.
Kisgyerek korom óta makettezek, repülökkel kezdtem, és úgy 5 éve tértem át az 1:35-ös harcjárművekre (főleg németeket építek), komolyabban úgy 2 éve csinálom. 1 éve kezdtem el versenyezni. Ahogy Ákos úgy én is nagyon szeretek versenyre járni, ha nem jön közbe valami halaszthatatlan akkor minden hová elmegyek.

Balu
Bombraider 246462 2005. május 9. 21:46
Válasz erre
Chris!
Télleg kicsit p*cs volt, me amíg nem csinálok olyan minőségűt addig ne fikázzam...!

Máté
Balu 246461 2005. május 9. 21:37
Válasz erre
Szia Krisz!

Tényleg nagyon jó A kép, nem tegnap készülhetett...:)

Balu
Corpus Christi 246460 2005. május 9. 20:55
Válasz erre
Zoli
Már mint, a rólam készült képre gondolsz vaze.

Máté
Szemtelen vagy, de ez tetszik.

Chris
Bombraider 246459 2005. május 9. 19:26
Válasz erre
BK2101.jpg vagy az A.jpg?:D
(bocsi Krisz:))
Mekett 246458 2005. május 9. 19:19
Válasz erre
Corpus Christy!

Az első makettek nagyon szépek, de az utolsón az a figura, na az rettenetesen sikerült...
Bombraider 246457 2005. május 9. 18:03
Válasz erre
Szia Krisz!
Mail ment neked is!

üdv:bomb
Corpus Christi 246456 2005. május 9. 17:51
Válasz erre
Szia Máté

Felhívnálak. Megadod a számodat?

Chris
Bombraider 246455 2005. május 9. 17:02
Válasz erre
Alte!
Mail ment!

üdv:bomb
Corpus Christi 246454 2005. május 9. 14:23
Válasz erre
Alte

Van telefonszámod, mert felhívnálak.Ha gondolod?

Chris
Ákos 246453 2005. május 9. 13:35
Válasz erre
Nnna, akkor egy pár sor magamról:
Szabó Ákos vagyok(már 30 éve), Vas megyében, Uraiújfaluban élek (lehet előszedni a térképeket:) ). Informatikus mérnök a végzettségem, de sokáig képzőművészeti főiskolára készültem. (Más fórumokon előfordulok lwcolors és Cyberworld nicken is)
Amióta emlékszem, makettezem, állítólag katona nagybátyám szoktatott rá. Először az akkoriban hozzáférhető KP makettekkel ismerkedtem meg, (talán mind megvan), aztán rájöttem, hogy a repülőgépek alappal együtt sokkal jobban mutatnak. Így alakult ki, hogy a fő csapásirány a repülős diorámák készítése lett, először 1:72, majd 1:48 méretarányban. Ehhez csatlakozott (később egyre fontosabban, mára csaknem kizárólagosan) a magyar téma.
Versenyeken 1999 óta indulok, általában a hozzám közelebb esőkön, pl. Szolnokon még soha nem voltam. Rengeteg szép élménnyel gazdagodtam a versenyek során, sok emberrel ismerkedtem meg és ez nagyrészt az internetes fórumoknak köszönhető.
Jelenleg ezt a két honlapot mondhatom magaménak:
www.extra.hu/lwcolors
www.albatros.iweb.hu
Alte 246452 2005. május 9. 13:26
Válasz erre
Corpus Christi 246451 2005. május 9. 13:05
Válasz erre
Alte

Igazából nem is gondolkodtam még rajta. Már mint Marcalin.
Te, hogy mész le?

Chris
Alte 246450 2005. május 9. 12:43
Válasz erre
Hello Christi,
ha minden jol megy akkor hetvegere vegre elkeszul.
Mar csak az uj figura,az alca lombozat es a fixalas and ready..:o)
Keszitek rola majd fotokat es fel fogom tenni ide.
Josz marcaliba a hetvegen?
Udv
Alte
Corpus Christi 246449 2005. május 9. 11:12
Válasz erre
BK0103.JPG méret: 20.7 KB
BK0405.JPG méret: 24.1 KB
BK0501.JPG méret: 38.7 KB
BK2101.JPG méret: 20.4 KB
Vau 3.jpg méret: 34.3 KB
A.jpg méret: 46.6 KB
Sziasztok

Ahogy látom, már lassan mindenki bemutatkozott, csak én nem.
Szóval, Corpus Christi nicknéven futok, civilben nevem Bódi Krisztián. 29 éves gárdonyi lakós vagyok. Gyermekkorom óta foglalkozok makettezéssel, de komolyabban csak 5 éve.
Fő profilom a figurakészítés, de mellette kikapcsolódásként, készítek harcjárművet és repülőt.
Tagja vagyok a Velencei-tavi Fabricate Makett Clubnak és a Pesti Rebeka klubnak. Szenvedélyeim közé tartozik még a horgászás, melyet Lőrincz Péter barátommal űzünk. Szeretem az álatokat, van két kutyám Astor és Hector. A méreteimre ugye nem vagytok kíváncsiak ugye.

Viszont én úgy érzem, hogy a szöveges bemutatkozást önmagában kevésnek érzem, ezért ha nem haragszotok fel teszek egy-két képet a munkáimból, kutyáimról és jómagamról.
Corpus Christi 246448 2005. május 9. 10:04
Válasz erre
Szia Alte

Kész, vagy a Pz IV-el? Kíváncsi volnék rá.

Bódi Krisztián
Alte 246447 2005. május 9. 07:41
Válasz erre
Udv,
hat eljott az ido hogy en is mondjak valamit magamrol.
Az Alte nev Szendi Zoltan-t takar.36 eves vagyok es a makettezessel kb.5 eve foglalkozom kisebb nagyobb megszakitasokkal.En is mint az elottem szolo 1:35-os aranyu II vilaghaborus harckocsikat rakok ossze.Fokent nemet tankokat.
Szekesfehervari vagyok es informatikuskent dolgozom.En sem a tankokkal kezdtem hanem egy nagymeretu vitorlassal csak kesobb valtottam at a harcjarmuvekre.
Ha minden igaz akkor most a hetvegen marcaliban megmerettetem magam.
Most eloszor. :)

Udvozlettel

Alte
gabcsa 246446 2005. május 8. 08:48
Válasz erre
Sziasztok!

Örömmel fedeztem fel ezt a fórumot és engedelmetekkel én is bemutatkoznék.
Szóval a Gabcsa nicknév a Harcos Gábor valódi nevet takarja.30 éves vagyok és
Várpalotán élek.Civilben ügyvéd vagyok.Nálam a makettezés igazán érdekesen indult,
hiszen a feleségem édesapja és a legjobb barátom hatására kezdtem el a dolgot.
Még nincsen 1 éve sem,hogy űzöm ezt a hobbit,de ahhoz képest már van 30 kittem,
ebből 11 van összerekva.Sajnos az időhiány nekem sem kedvez.Kizárólag 1:35-ös
méretű, II.világháborús harcjárműveket gyűjtök,ebből is főleg az angol-amerikai
tankokat.De egy-két német típusnak sem tudtam ellenállni...Mivel eléggé későn
kezdtem a makettezést,igyekszem behozni a lemaradásomat és folyamatosan figyelemmel
kísérem az interneten és az írott sajtóban is a makettvilág alakulását.
Mindenkinek üzenem,hogy szerintem ezt sosem késő elkezdeni.Engem 29 évig egyáltalán
nem érdekelt a dolog,de most már bánom,mert egy nagyon izgalmas és szép dologtól
fosztottam meg magam.A makettejeimet a magam és ismerőseim örömére építem,de az
utóbbi időben egyre gyakrabban fogalmazódik meg bennem,hogy megmérettetem magam
egy versenyen.Mindenkinek jó makettezést kívánok!Üdv
Yocoo 246445 2005. április 27. 14:57
Válasz erre
Hol is kezdjem?

Megnéztem a személyi igazolványom amiből a következők derültek ki:
Szabó József a nevem, valamivel több, mint 19 éve születtem Debrecenben, születésem óta Tiszacsegén élek (Debrecentől kb 50 km-re).
Hogy hol kezdődött az egész?
Azt hiszem 4 vagy 5 éves koromban kaptam meg az első Lego építőmet amiből egy versenyautót lehetett kirakni. Ezt követte a többi, amiből akkora mennyiség gyűlt össze, hogy bármit el tudtam készíteni belőle amit akartam.
Leginkább kamionokat építettem, különböző felépítményekkel, de amit láttam az úton közlekedni, mind megcsináltam. :)
Építettem kombájnt, traktort, darut, mindent amit csak előfordulhat a közúti közlekedésben.
Közben unokatesóm ferihegyi tanulmányainak köszönhetően ismerkedtem meg a repülőgépek világával. Ebben az időben kezdtem el repülő makettek összerakásával foglalkozni. A szoba "légterében" folyamatosan dúltak a légicsaták egészen addig amíg le nem zuhantak a damilrol ami tartotta az egészet. :(
Ez a szenvedély egészen a középsuliig "eltartott", aztán a koliban más irányba terelődött a figyelmem.
Tiszaújvárosban folytattam tanulmányaimat elektrotechnika-elektronika szakon. Közben megfertőződtem a rally nevű "betegséggel" amiből ne mtudok kigyógyulni. Itt lépett be újra a képbe a makett-modell téma. :)
Szeptembertől ha minden jó megy Miskolcon hallgatom az igét gépészmérnök hallgatóként.
Ha minden jól megy akkor talán marad időm a rally-s makettekre is. :)
Bombraider 246444 2005. április 22. 13:04
Válasz erre
:))
Batya 246443 2005. április 22. 08:42
Válasz erre
Nagyon Komoly Mekett:)))
Mekett 246442 2005. április 21. 23:16
Válasz erre
Mekett.jpg méret: 29.7 KB
Ezt Kossuth Lajos barátom készítette Óváron, nem bírom megállni, hogy közzé ne tegyem. De figyelem, korhatáros!
Bombraider 246441 2005. február 22. 20:14
Válasz erre
2.jpg méret: 381.3 KB
3.jpg méret: 395.4 KB
5.jpg méret: 385.6 KB
7.jpg méret: 381.5 KB
1.jpg méret: 410.3 KB
Nah hát akkor én is bemutatkozom:)
Nagy Máté vagyok,Székesfehérváron élek,16 éves vagyok. 7évesen apukámmal építettem meg először az első makettem(1/72 F-117). Aztán egyre fejlődtem, pár éve elkezdtem pisztolyal fújni, scratchbuild-el is foglalkozom alapszinten. Sajnos csak minden második hévégén van lehetőségem makettezni:( De akkor minden időmet arra szentelem, kb csak kajálni megyek ki:D Csatolok pár képet a gépeimről. Jah és tényleg, repülőkben utazom, főleg 1/48;1/32 méretarányban. De mivel ekkorák a gépek és időm is kevés, ezért 1 év kell vagy kicsit több amíg elkészül egy makett. Kb ennyi:)

üdv:Nagy Máté
korzaar 246440 2005. február 18. 22:48
Válasz erre
Hello Blitzen!
Hétfőn utánanézek van-e anyag, vagy honnan lehet szerezni
blitzen 246439 2005. február 18. 20:01
Válasz erre
Szia korzaar!
Olvastam, hogy mozdonyokat készítesz. Szükségem lenne egy 424-es mozdony pontos tervrajzára méretekkel. Nem tudod esetleg, hogy honnan lehet megszerezni vagy letölteni? Vagy esetleg ha te tudnál segíteni nagyon megköszönném.
Üdv: blitzen
sp. 246438 2005. február 18. 18:43
Válasz erre
Sziasztok sp. néven ismerhettek, de az igazi nevem Schleisz Pál. Debrecenben élek és 15 éves vagyok. Négy éve keztem el makettezni és edddig csak kamionmodelleket építettem kisebb nagyobb sikerrel. Első modellem egy Mercedes Actros volt, ami még akkor nem igzán sikerült. Szabadidőmben állandóan fejlesztem makett tudásom és fennmaradó időmben gokartozok. A jövőt ill. azt hiszem csak kamionmodelleket fogok készíteni ez az én igazi vágyam. Igen sok tervem van kamionmodellekkel kapcsolatban (fejben) és most azon vagyok, hogy ezeket megvalósítsam de sajnos nem igazán tudok most foglalkozni a hobbimmal mivel pillanatnyilag esek át a felvételi időszakomon.

Ennyit tömören magamról.
korzaar 246437 2005. február 17. 22:41
Válasz erre
Sziasztok! Korzaar vagyok a neten, de Bubán Péter néven anyakönyveztek. 35 éve koptatom a földet, jelenleg Békásmegyeren tanyázom, két általános iskolás fiammal, és feleségemmel. Gyerekkoromban kezdtem az "ipart", NDK-s és cseh makettekkel, de építettem mindenből amiből éppen lehetett( pl: Birodalmi lépegetőt fából, harckocsit és repülőt papirból, ). Igazi lendületet a seregben kapott modellezési mániám, már jobbfajta maketteket raktunk össze a körletben. A gyerekek viszont nem tettek jót ezen hobbymnak, hiszen az eddig modellezéssel töltött időt inkább a velük való foglalkozás váltotta fel . Hála az égnek ők is megfertőződtek makettezéssel, jelenleg 1/24- es autókat rakunk össze közösen, de nagyon élethű fegyvereket tudnak készíteni kartonból, és papírból, tisztára úgy néznek ki mint az igaziak. Kb. hat éve kezdtem el foglalkozni ólomkatonákkal az eredményt már láthattátok (legalábbis egy részét) a Fórumon, jelenleg pedig egy vasútmodellekkel foglalkozó cégnél dolgozom, kisszériás réz mozdonyokat és kocsikat készítek. Üdv mindenkinek: korzaar
Kalóz 246436 2005. február 5. 12:35
Válasz erre
Pilotka!
Egyetértek, de az előző hozzászólások nem voltak off-ok, mivel az önéletrajzíró makettezéssek kapcsolatos gondjáról szóltak.
Pilotka 246435 2005. február 5. 12:18
Válasz erre
fiúk ezt a helyet hagyjuk meg az önéletrajzoknak!
Kalóz 246434 2005. február 5. 11:02
Válasz erre
blitzen!
Sajnálom, hogy egy rosszul sikerült repülőnap el tudta venni a kedved a repülőmakettezéstől. Nekem néhány rosszul sikerült mindennapi show már az egész élettől el vehette volna a kedvem, mégis itt vagyok. Remélem, hogy azért mégsem fordultál el a repgépektől, főleg, hogy diorámában minden elképzelhető.
Egyébként én mintha láttam volna valahol Corsair képeket Budaörsön...
blitzen 246433 2005. február 4. 15:14
Válasz erre
Tibcsi(R)!
Az történ, hogy iszonyatosan nagyot csalódtam. Meghirdették, hogy jelen lesz egy F4u1 corsair és még hasonló finomságok, de nem ez volt az oka. Olyan rettenetes volt a műsor, hogy teljesen ledöbbentem. A bemutatókat nem lehetett látni, mert vagy 200 méter magasan folytak. Nagyon light volt az egész, Pl: Bessenyei Péter sem a tőle megszokott formát hozta. Amúgy is rossz volt az idő ráadásul. Szóval ez volt az oka.
kocka 246432 2005. február 4. 14:06
Válasz erre
Már egy hete én is megtaláltam az oldalt most rávettem magam, hogy én is írjak ide.)
A forumon ugy ismerhettek: kocka vagy marko. Gruber Márk Istvánnak hívnak. Siófokon lakom. 16 éves leszek mindjárt,vagyis gimibe járok. 8-9 évesen kezdtem makettezni(ha nem előbb). Kormnál fogva ugye mindenevő vagyok. Készítettem már figurákat(kedvenc), repülőket, autokat, kamionokat, tankot, hajókat, tengeralattjárót, vonatokat. Ugy nagyábból minden kategoriából van valamim. Első művem egy repülőgép volt amit az általános iskolai bolhapiacon vettem karácsonyra apunak(mit ne mondjak nagyon rossz álapotban volt). A legelején tehát repülőkkel kezdtem, de egy idő után unalmassá kezdett válni. Egy kis változást akartam. 12 évesen jöttek a figurák, de ez se nagyon tettszett mert akkor MÉG nem tudtam rendesen megfesteni őket. Nem volt rájuk türelmem. Ezután jött az első és egyben utolsó tankom:) Majd az autok, kamionok,hajok stb... De aztán mikor már majdnem 15 lettem elővettem a régi figurákat és átfestettem őket. Ekkor jöttem rá, hogy nekem mostantól ilyeneket kell festenem. Majd megindult a hajtóvadászat:-) A legkisebbtől a legnagyobbig minden félét csináltam már. Na de nem untatlak tovább titeket:-)
Még esetleg annyit, hogy mostanában Gyűrűk Urás olomfigurákat festek és diorámákat készítek.
Üdv:M
Tibcsi(R) 246431 2005. február 4. 14:06
Válasz erre
Blitzen,

Mi történt Budörsön?

Tibcsi(R)
blitzen 246430 2005. február 4. 12:58
Válasz erre
Ha már így belejöttünk én is bemutatkoznék.
Itt blitzenként ismernek, de amúgy Németh Norbertnek hívnak, legalábbis ez van beírva a személyimbe. 26 éves vagyok és Bp.-en élek. A makettezést elég korán kezdtem kb. 5 évesen, amit hosszabb rövidebb időre megszakítottam. Aztán amikor középiskolás lettem és jobban kezdett gyűlni a zsebpénzem fogtam hozzá komolyabban. Főleg második világháborús német repülőket építettem 1/72-ben, de egy budaörsi repülőnap elvette a kedvemet az egésztől. Ekkor tértem át a "csörömpösökre" 1/35-ben. Itt is A német vonalat követem, de a Tigris nem a kedvencem :). Most fogok elkezdeni az öcsémmel egy diorámát. Most csak enyit, ha valakit érdekel valami írjon és kérdezzen.
Üdv.
Miggyuri 246429 2005. február 3. 19:59
Válasz erre
Jó munkát!
Gati_A 246428 2005. február 3. 19:54
Válasz erre
Sziasztok!

Gáti András vagyok! 16éves! A Csík Ferenc Gimnáziumba járok Média szakra! Budapesten lakom! Rallynavigátor leszek kb fél év múlva benynél! Imádok makettozni majdnem minden időm ezzel töltöm! Inkább a rally-s makettokat kedvelem! Van egy weblapom ami ezzel foglalkozik: http://rallymakett.fw.hu! Makettezéssel már 3éve foglalkzom keményen! :D

Most csínálom első diorámámat! :D
Wolfie 246427 2004. december 10. 12:16
Válasz erre
Jaj ez kimaradt: Tatabányai vagyok, itt születtem itt is élek, 29 éves leszek rövidesen. Menyasszonyom van és természetesen jogászként dolgozom. Katonai tapasztalatom sajnos nincs (akartam hogy legyen de kiszuperáltak), így maradt a modellezés. Azért még nem adtam fel hogy katonai ügyész legyek...
Wolfie 246426 2004. december 10. 12:12
Válasz erre
Jaj de jó, bemutatkozom... (Imádok dumálni) :)

Dr. Presser Zoltán a valódi nevem, jogász doktor vagyok. Modellezéssel kb. egy éve foglalkozom, előtte 8-10 éven keresztül fantasy ólomfigurákat festettem. Legnagyobb művem egy 15*20 centis zöldsárkány lovassal együtt. Azt hiszem ezen a téren már egész jó eredményeket produkáltam. Aztán piszkosul bedrágultak az ólómfigurák (2-3000 Forint egy nyomorult figura) és ekkor megláttam egy Pz. III. modellt :) Barátnőm apja vadászpilóta volt és MiG 21-en repült. Nyugdíjazására gondoltam csinálok egy 1:72 modellt és egész jó lett. Aztán megvettem a Pz. III.-t és azóta gyűjtök minden német II. világháborús 1:72 cuccot. Sajnos az ólomfigurázás óta rajtam maradtak az akril festékek és az ecsetek, de azért szépen lassan láthatóan haladok modellről modellre. A harckocsik már egész szépre sikerednek :) Lassan az első diorámának is nekiesek.
Bomby 246425 2004. november 11. 14:17
Válasz erre
Hello
A nevem Gergő és Eplényben lakom (veszprémtől 17kmre-12óra irányban)
Hobbim a makettezés,ki gondolná mi?
Kb 2 éve lett kész az első,eddig csupán 4 normálist csináltam, meg pár gagyibbat.
Egyébként májusban leszek 16 éves!
10. osztályba járok, jövőre szeretnék szakács és cukrász szakon továbbtanulni!
Megrögzött autó-mániás vagyok,csak autókat építek, és minden érdekel a ralival kapcsolatban!Most egy EvoVI wrc-n dolgozok, ami talán jjanuárra kész lesz!
A családban a Bratyó volt "nagy" makettes, de mostanra abbahagyta (anyi idősen csinálta mint most én,de remélem nekem nem pár évi fellángolás lesz)!Gondolkodtam hogy csinálok repcsit is,de lehet hogy ez nem az én világom!
A munkáim még nem kiforrott technikával készülnek,de folyamatosan fejlődöm!
Remélem hogy egyszer elvihetem majd valami versenyre is egy gépem!
Hát köszi a türelmet, remélem nem volt untató!
Üdv:
Bomby (előbb igy hivtak, mint a csokit!!!!)
G'cart 246424 2004. október 25. 07:54
Válasz erre
Miggyuri, ne itt levelezzünk, írj mailt, mire lenne szükséged.
Üdv: G'
Miggyuri 246423 2004. október 21. 15:40
Válasz erre
G'cart!
Megköszönném.
Miggyuri
G'cart 246422 2004. október 21. 15:34
Válasz erre
KALÓZ: Hát a címeket igy nem kisérem figyelemmel, de akkor leszedem a listáról. Viszont meg van CD-n az anyag, miggyuri el tud érni e-mailben, ha kell neki az anyag.
Üdv: G'
Kalóz 246421 2004. október 18. 21:33
Válasz erre
G'cart!
A makettezes.lap.hu-n van egy makettstúdió füzetek link, amin a megjelent 6 db füzet volt beszkennelt állapotban, most viszont egy filmes portál jön be rajta. Mit tudsz róla, mert pl. miggyurinak is kellett volna a napokban.
Köszi: Kalóz
Kalóz 246420 2004. október 15. 15:46
Válasz erre
Szia, Mekett!
Ha érdekel a hajómakettezés, akkor persze sok minden egyszerűbb a szakma ismeretéből kifolyóan. Egyébként pedig szeretek (azt nem írtam, hogy tudok is) makettezni. Hát így valahogy.
Üdv: Kalóz
Mekett 246419 2004. október 15. 14:58
Válasz erre
Hűűűű, szép lajstrom...
Ebből a hajómérnökségből hogy lehet hasznot húzni a makettezésben?
Kalóz 246418 2004. október 15. 09:22
Válasz erre
Sziasztok!
Hivatalos nevem Kurusa Sándor, Tiszalökön élek, immár 28 éve (addig pesti voltam).
51-ben születtem, 76-ban diplomáztam Leningrádban, hajótervező mérnök vagyok, jelenleg is gyakorlom. Ha valaki látta a Balatonon a Jókai-t, nos annak felújítását én követtem el, a kollégáim pedig megvalósították.
25 éve vagyok házas, három gyermek apja, sajna ők nem maketteznek.
Kb. 40 éve makettezem, az első egy lengyel Mig-15 volt, azóta több mint 200 db különféle gépem van, de van hajó, harcjármű, autó is. Sajna az utóbbi időben egyre kevesebb az időm, úgyhogy én is átmentem a "spájzolós" kategóriába.
Egyébként foglalkozom még autószereléssel (van egy 1972-es Chrysler Sunbeam 1500 deLuxe autóm), kézimunkával (kötés, horgolás, hímzés), ritkán festéssel, fafaragással, intarziával.
Bocsi a hosszú bemutatkozásért, üdv Mindenkinek:
Kurusa Sándor, alias "Kalóz"
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9.,10.,11.,12.,13.,14.,15.,16.,17.,18.,19.,20.,
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14., 15., 16., 17., 18., 19., 20.,
21., 22., 23., 24., 25., 26., 27., 28.