/ Fórumok / Klubok, szakkörök, egyesületek /

Bolyai Makett Klub - Budapest

Az ország egyik legnagyobb múlttal bíró és legtöbbet szereplő közössége. Ide várunk akkor is ha tag vagy, vagy csak érdeklődsz a klub élete, eseményei iránt
A topikhoz csak bejelentkezett felhasználók tudnak hozzászólni. Kérem, jelentkezzen be itt!
<<< Vissza  
1.,2.,3.
1., 2., 3.
Mekett 455912 2007. szeptember 3. 17:54
Válasz erre
Eladják a ZMNE Üllői úti kampuszát

Jövő év szeptemberétől a Hungária körúton, egyetlen kampuszban fog működni a Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem (ZMNE), amely jelentős szervezeti és képzési struktúraváltáson megy keresztül. A változások egyik eleme, hogy értékesíteni fogják az intézmény Üllői úti kampuszát, az abból befolyó pénzt pedig a Hungária körúti objektum fejlesztésére fordítják, jelentette be a honvédelmi miniszter hétfőn Budapesten.

index.hu/politika/belhirek/325871/

Mielőtt elindulna az aktuálpolitikai okoskodás, kérek midnenkit, hogy a hírt a klub jövőjének tekintetében vitassátok meg.
Köszönöm
Hickory 455911 2007. szeptember 1. 20:56
Válasz erre
Sziasztok Urak!
Én is csatlakozni szeretnék a klubhoz,egy ínyenc javaslata alapján.
Az előttem szóló lelkes jelentkezőnek adott információk szerint ha nem tévedek,keddenként van foglalkozás,ugye?
Gébics 455910 2007. augusztus 27. 20:13
Válasz erre
Helo!
Oké,köszi a biztatást.Remélem,hogy jó lesz az órarendem,sajnos nálunk főleg délután vannak a kötelező órák,de azért van lehetőség a variációra.Nagyon szeretnék veletek megismerkedni,meg bekapcsolódni a "vérkeringésbe".Még nem vagyok valami profi,de szeretnék az lenni,majd egyszer...
Sz.Szabi 455909 2007. augusztus 27. 20:08
Válasz erre
Szervusz Gébics!

Az első találkozásunk alkalmával megbeszéljük a részleteket, nem árulunk zsákbamacskát... :)

Üdv.: Szabolcs
Gébics 455908 2007. augusztus 24. 12:22
Válasz erre
Helo!
Köszi az infokat.Ha meglesz az órarendem szeptember első hetében,akkor szólok,hogy hogyan döntöttem.Az odajutással nincs gondom,mert bejáros vagyok az egyetemre,így ismerem a Népliget környékét.
Azt elfelejtettem megkérdezni reggel,hogy van-e tagdíj,kötelező részvétel versenyeken?(Ez csak azért érdekes,mert az októberi versenyetek lenne az első,amire elmennék.)
Ha minden összejönne az órarenddel,akkor gyakran elmennék,így rendes tag is szívesen lennék,ha megoldható,vagy először csak próbaidős lennék? :)
Üdv
Gábor
Sz.Szabi 455907 2007. augusztus 24. 08:55
Válasz erre
Szervusz Gábor/Gébics!

Minden héten kedden, 16h-tól kb. 19h-ig tartjuk klubfoglalkozásainkat a Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Üllői úti bázisán (Elektro által belinkelt oldalunkon megtalálod a megközelíthetőségét). Ha kedvet érzel a csatlakozásra, látogatásra, akkor ugorj be hozzánk, ahol baráti légkörben megismerkedhetsz velünk, tevékenységünkkel! A bázisra történő bejutás megkönnyítése érdekében, az előbbi esetben keress meg a 06-70/297-04-91-es mobilszámon.

Üdvözlettel:

Sziráki Szabolcs
klubvezető
Bolyai Makett Klub
Elektrolakatos 455906 2007. augusztus 24. 08:12
Válasz erre
Gébics 455905 2007. augusztus 24. 07:57
Válasz erre
Sziasztok!
Én ugyan nem vagyok pesti,csak itt lakok a közelben,de nagyon érdekelne,hogyan működik a klubotok.Ha valamelyikőtök leírná,mikor,hol,hogyan működik a klub,azt megköszönném,mert csatlakoznék,ha lehetne.(Magamról címszavakban:19 éves,joghallgató,jól szituált,magas,barnahajú,hadtörténelem-fan).
Válaszotokat előre is köszönöm!
Gábor
Elektrolakatos 455904 2007. augusztus 22. 19:59
Válasz erre
Dave 455903 2007. augusztus 22. 19:57
Válasz erre
Hát azért nem volt az átlagos:D Kivételesen te is ott voltál:D
Mekett 455902 2007. augusztus 21. 23:55
Válasz erre
Imi a tűző nap elől a tréler árnékába menekül
Imi a tűző nap el...
Árpi innen géppuskázza le a későket
Árpi innen géppusk...
Bolyai Makett Klub (3)
Bolyai Makett Klub (...
Karesz megjavította a légkondit
Karesz megjavította...
A fiúk nem emlékeznek, hova parkoltak
A fiúk nem emlé...

Néhány pillanatkép a klub mai - amúgy átlagos - összejöveteléről :)
Donor 455900 2007. május 23. 20:59
Válasz erre
Én vagyok az első??
<<< Vissza  
1.,2.,3.
1., 2., 3.